Nasjonal Koordinator for Venture Cup 2018

Fredrikke Slemdal

Mail: venturecup@startnorge.no

Tlf: +47 41 76 68 68

Region Nord-Norge

  • UiT, Norges Arktiske Universitet
    • Julie Høie Nygard. E-post: venturecup@startuit.no
    • Preben Lund. E-post: venturecup@startuit.no
  • Nord Universitet
    • Maria Abert. E-post: vc@startnord.no

Region Midt-Norge

  • Norges teknisk-naturvitenskaplige universitet, Trondheim
    • Fredrik Moger. E-post: fredrik.moger@startntnu.no
  • Ålesund
    • Herman Sanne Siverts

Region Sør-Vest

  • Norges Handelhøyskole
    • Maria Eithun Pedersen. E-post: maria.eithun.pedersen@gmail.com

Oslo og Akershus

  • Norges miljø- og biovitenskapelige universitet
    • Grethe Braathe. E-post: eva.braathe@gmail.com
    • Eva Viktoria Braathe. E-post: grethe.braathe@outlook.com
  • BI, Oslo
    • Joaquin Benjumeda Hektoen. E-post: vc.startbi@sbio.no

Region Østlandet

  • Høgskolen i Innlandet, Campus Lillehammer
    • Even Ifar Fossland. E-post: nestleder@starthil.no
  • Norges teknisk-naturvitenskaplige universitet, Gjøvik
    • Charlotte Fangam Røvang. E-post: event@startgjovik.no
  • Høgskolen i Innlandet, Campus Hedemark
    • Lars Breden.
  • Høgskolen i Sørøst-Norge
    • Amina Muinovic. E-post: aminam_97@hotmail.com

Har du et spørsmål du har lyst til å stille oss er det bare å ta kontakt!

Fredrikke Slemdal

Fredrikke Slemdal

Nasjonal Koordinator